Jak kupować taniej ubrania?

Udostępnij

Kobiety na całym świecie marzą o bogatej garderobie w której można byłoby znaleźć ubrania idealnie pasujące do każdej okazji. Nie przypadkowo istniejące w sieci blogi modowe święcą dziś ogromne tryumfy i są chętnie odwiedzane przez miliony użytkowniczek. Pomimo mnogości poradników, stron i blogów, wiele kobiet wciąż nie ma pomysłu na to w jaki sposób powinny się ubierać. Kolejną nurtującą kwestią może być pytanie, gdzie właściwie ubrania warto jest kupować? Ceny w galeriach handlowych potrafią przysporzyć nieraz o zawrót głowy a te pochodzące z targowisk miejskich niekoniecznie zawsze muszą trafiać w nasz gust. Poniżej prezentujemy kilka podpowiedzi, gdzie szukać ciekawych ubrań nie rujnując przy tym portfela:

Outlet

To idealne miejsce, aby znaleźć markowe ubrania w korzystnych cenach zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W outlecie znajdują się markowe ubrania w niskich cenach. Niestety te najpopularniejsze rozmiary są bardzo szybko sprzedawana przez co często zostają jedynie albo skrajnie małe albo skrajnie duże rozmiary.

Mimo to zawsze warto jednak próbować, gdyż nigdy nie wiadomo czy nie trafimy na jakąś ciekawą okazję.

Second hand

Kiedyś wyszydzane i uważane za sklepy dla ludzi niezbyt zamożnych. Dziś wracają do łask konsumentów i jak pokazują liczne przykłady zadowolonych klientów - bardzo dobrze!

Często można w nich "upolować" markowe ubrania w bardzo niskich cenach. Co prawda najczęściej towar, który się tam znajduje jest dostępny wyłącznie w jednym rozmiarze oraz pojedynczych sztukach, to wszystko rekompensuje właśnie niska cena. Warto poszukać w Internecie opinie o poszczególnych second hand`ach w naszym mieście. Być może okaże się, że ubrania do kupienia za grosze i pasujące do Twoich wymarzonych stylizacji kryją się tuż za rogiem?

Aukcje internetowe

Serwisy z aukcjami internetowymi to również bardzo dobre miejsce na zakup ciekawych ubrań. Dzięki udziałowi w licytacjach internetowych można okazyjnie kupić nawet nowe ubrania, które po prostu są sprzedawana ponieważ szybko znudziły się dotychczasowej właścicielce. W ten sposób najczęściej ubrań pozbywają się chociażby zamożne kobiety, których szybko nudzi zawartość ich szafy. Dzięki temu, iż dla sprzedających niejednokrotnie bardziej liczy się szybki czas sprzedaży towaru, niż uzyskana w ten sposób kwota możemy tam nabyć wiele ciekawych ubrań po dużo niższej cenie niż ta widniejąca w sklepie.

Dodatkowym atutem aukcji internetowych jest nutka rywalizacji. Wygrać licytacje może tylko jeden co tylko zwiększa satysfakcję z zakupionego towaru.

Nie musimy się również obawiać o późniejszy zwrot, gdyby coś poszło nie tak (np. nie trafimy z rozmiarem). Sprzedający bez problemu zwróci nam pieniądze a jedyny koszt jaki poniesiemy to ten za przesłanie paczki pocztowej.

Jak widać, jeśli chcemy się modnie i stylowo ubrać nie jesteśmy wyłącznie "skazani" na zakupy w galeriach handlowych.Outlet`y, second hand`y oraz aukcję internetowe cieszą się coraz większą sympatią wśród klientów. Czasem wystarczy po prostu jedynie się przełamać, aby rozpocząć w nich prawdziwe zakupowe szaleństwo!