Trwają zimowe wyprzedaże. Sprawdź, gdzie jest najtaniej

Udostępnij

Buty tańsze o 70%? A może puchowe kurtki lub modne jeansy za ułamek ceny? Koniec grudnia w Agorze Bytom to prawdziwe żniwa dla łowców okazji. Poznaj najciekawsze oferty i dowiedz się, jakie atrakcje przygotowała galeria dla swoich klientów.

W największej galerii handlowej w Bytomiu sezonowe obniżki trwają w najlepsze. Wyprzedaże obejmują między innymi ubrania i buty. Produkty w promocyjnej cenie można nabyć w salonach H&M, Orsay, Promod, Stradivarius, a także w Reserved, House, Mohito, Cropp, Sinsay i wielu innych. Zaoszczędzić można również na biżuterii, kosmetykach, elektronice, dodatkach do domu czy zabawkach, które oferuje popularny bytomski sklep z zabawkami A KUKU.

- W niektórych sklepach wyprzedaże rozpoczęły się jeszcze przed świętami. Przeceny jednak są coraz większe. Obecnie sięgają nawet 70% mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. - Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Naszą siłą jest różnorodność – w Agorze Bytom można nie tylko zrobić zakupy, lecz także ciekawie spędzić czasdodaje.

W przerwie świąteczno-noworocznej Agora Bytom zaprasza na liczne atrakcje. Do końca grudnia po galerii handlowej kursuje bezpłatna kolejka dla dzieci. Z przejazdów można skorzystać codziennie w godz. od 10.00 do 18.00. Stacja początkowa i końcowa znajduje się przy salonie A KUKU (poziom +1).

Młodzieży i dorosłym rozrywkę w amerykańskim stylu lat 50. zapewnia Pin-Up! – klub, w którym można potańczyć i zagrać w bowling czy bilard. Centrum Wspinaczkowe City Climb Bytom pozwala z kolei przełamać bariery i pokonać grawitację, a Laserhouse – zagrać w laserowy paintball. Niemniej emocji dostarczy pobyt w kinie Cinema City.

Zakupy w centrum handlowym

Jeszcze przez kilka dni w Galerii na Poziomie (poziom +3) prezentowana jest wystawa znakomitych zdjęć Tomasza Jodłowskiego „Portrety (nie)znane”. Fotografie przedstawiają m.in. Davida Lyncha, Wojciecha Kilara, Zbigniewa Religę, Leszka Możdżera czy Szczepana Twardocha. Wstęp na ekspozycję jest wolny.

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

W Sylwestra galeria będzie czynna w godz. 10.00–15.00. Wyjątek stanowią godziny otwarcia m.in. Delikatesów Społem (8.00–15.00) i salonu Euro RTV AGD (9.00–15.00).

Godziny otwarcia Agory Bytom w Sylwestra i Nowy Rok:

agorabytom.pl/aktualnosci/noworoczne-godziny-otwarcia-galerii