Upalne rabaty na start wyprzedaży

Udostępnij

– Wyprzedaże to w naszym kalendarzu ważna chwila, na którą czeka wielu Dolnoślązaków wyjaśnia Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Ponad 90 światowych i polskich marekodzieżowych, obuwniczych, sportowych, czy z obszaru wyposażenia wnętrz, przygotowało propozycje, które będą zachwycać nie tylko bogactwem asortymentu czy jakością produktów - ale przede wszystkim cenami przyjaznymi dla naszego portfela.  

Klienci Wrocław Fashion Outlet do wyprzedażowych zakupów podchodzą w przeróżny sposób. Część z uwagą studiuje informacje na Facebooku, Instagramie czy w zakładce promocje na stronie internetowej outletu. Przyjeżdżają do wybranych sklepów, często po wcześniej upatrzone produkty w wybranym sklepie. Z roku na rok rośnie jednak liczba klientów, którzy do wyprzedaży podchodzą bardziej zadaniowo.

Odwiedzają Graniczną 2 we Wrocławiu w konkretnym celu. Chcą tu kupić garnitur, nowe buty do biegania, stylizację na przyjęcie albo akcesoria na długo oczekiwany urlop i wędrują po sklepach w poszukiwaniu odpowiednich produktów dla siebie. Są także goście, którzy oddają się po prostu polowaniu na okazje. Są otwarci na sugestie sprzedawców i sprawdzają specjalne strefy z ostatnimi sztukami, wśród których często można wypatrzeć produkty z największymi upustami.

Letnie promocje

– Każdy ma swoją receptę na wyprzedażowe zakupy dodaje Katarzyna Warzecha. – Najważniejsze jest jednak to, aby niezależnie od niej znaleźć podczas wizyty właśnie taki produkt, jakiego oczekujemy, do tego w dobrej cenie. Dzięki dostępności wielu światowych i polskich marek z cenami jeszcze niższymi od standardowych outletowych jest to teraz jeszcze bardziej możliwe. Żeby ułatwić odnalezienie najciekawszych rabatów na czas letnich wyprzedaży przygotowaliśmy specjalne metki. Znajduje się na nich trzecia cena, zawierająca dodatkowy upust od już obniżonej ceny outletowej.

Letnie wyprzedaże we Wrocław Fashion Outlet, ze zniżkami do – 80%,  startują w piątek 15 czerwca. Warto pamiętać, że we wszystkie soboty centrum to pracuje od godz. 9:00 do godz. 21:00. Więcej informacji o rabatach można znaleźć m.in. na stronie: wroclawfashionoutlet.com