„Szczęśliwa 13 –tka” – wielka akcja rabatowa Portu Łódź

Udostępnij

W czerwcu Port Łódź zaprasza Klientów na kolejną edycję kultowej już akcji promocyjnej – „Szczęśliwa 13-tka”, która przypada w najbliższą środę 13 czerwca. Tego dnia zakupy w Centrum będzie można zrobić zdecydowanie taniej i uzupełnić swoją szafę o upatrzone wcześniej kolekcje w niższych cenach.

Czerwiec to początek urlopów i wakacyjnych wyjazdów. Jeśli chcemy zaopatrzyć się w modne stroje kąpielowe, letnie sukienki czy obuwie warto skorzystać z oferty sklepów, które na akcję „Szczęśliwa 13-tka” przygotowały atrakcyjne ceny na dostępny asortyment. Stroje kąpielowe i elegancką bieliznę kupimy tego dnia taniej o 30% w sklepach Change Lingerie i Esotiq. Etam proponuje natomiast rabat w wysokości 20% przy zakupie dwóch rzeczy, podobnie sklep Triumph, który za dwie zakupione rzeczy obniży nam rachunek o 15%.

Letnie wyprzedaże

Letnie obuwie i piękne kolorowe torby kupimy w Venezii oraz w Wojasie, sklepy z okazji „Szczęśliwej 13-tki” obniżą tego dnia ceny swojego asortymentu z kolekcji wiosenno - letniej o 20%. Nie zapominamy także o najmłodszych. Rodziców z maluchami zapraszamy 13 czerwca do sklepu Lux Baby, który oferuje rabat 30% na całą kolekcję Mayoral.

Na lato z pewnością przydadzą się nam ręczniki kąpielowe oraz leżaki. Krzesełka plażowe z serii Hamo kupić będzie można w IKEA w promocji 20%. Natomiast za ręczniki plażowe Frajen zapłacimy 39,99 zł zamiast ceny regularnej 59,99 zł. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą akcji „Szczęśliwa 13-tka” na stronie portlodz.pl