Herbaciany podarunek, czyli wyjątkowe zestawy ślubne marki Czas na Herbatę

Udostępnij

Podziękowania dla gości weselnych, podarunki dla rodziców czy też Młodej Pary – w  dniu ślubu nie brakuje powodów do wręczania upominków. Na tegoroczny sezon weselny marka Czas na Herbatę proponuje kilka ciekawych pomysłów na niezapomniane i absolutnie wyjątkowe prezenty z herbacianą nutą w tle.

Rodzina, przyjaciele i znajomi to osoby, które w dniu ślubu są olbrzymim wsparciem dla przyszłych małżonków. Już sama obecność i chęć współuczestniczenia w tym najważniejszym momencie ich życia sprawia, że Młoda Para czuje się fantastycznie, a wszelka pomoc organizacyjna czy prezenty są tylko miłym dodatkiem. Chcąc podziękować najbliższym za zaangażowanie oraz bliskość, nowożeńcy coraz częściej decydują się na przygotowanie dla gości drobnych upominków: słodyczy, magnesów ze zdjęciem czy personalizowanych kartek. Pomysłem, który ma szansę zostać przebojem nadchodzącego sezonu ślubnego są aromatyczne kompozycje herbaciane, zapakowane w eleganckie rożki lub ozdobne torebki.

W salonach firmowych i sklepie internetowym marki Czas na Herbatę narzeczeni mogą wybrać smak zawartości, która zostanie zapakowana w paczuszkę ze specjalną etykietą w ślubnych motywach.  Jeżeli przyszły Pan i Panna Młoda nie mają ulubionej kompozycji lub też nie do końca znają preferencje smakowe gości to zawsze mogą skorzystać z gotowej propozycji ślubnej. Dobrym wyborem może okazać się herbata „Karmelova” czy „Spacer kochanków” – obie zawierające w składzie urocze, cukrowe serduszka. Ciekawym rozwiązaniem jest również kawa o wdzięcznej nazwie „Miłość w Paryżu”. Herbacianą lub kawową paczuszkę warto urozmaicić słodkim dodatkiem w postaci małego słoiczka słodkości. W ofercie salonów Czas na Herbatę znaleźć można idealnie nadające się na prezent dla ślubnych gości małe słoiczki, wypełnione m.in. znakomitą konfiturą pomarańczową, wiśniową z kardamonem lub truskawkową z cynamonem, a także różnego rodzaju miodami.

Prezenty herbaciane

Cudownych rodziców mam…

Upominki dla gości weselnych to miły zwyczaj, który z roku na rok zyskuje coraz większe rzesze zwolenników. Tradycją, która znana jest od pokoleń i stanowi nieodłączny element większości imprez są z kolei podarunki dla rodziców Młodej Pary. Chwila, gdy świeżo poślubieni małżonkowie dziękują najbliższym za miłość, wsparcie i trud wychowania oraz wręczają prezenty jest zwykle jednym z najbardziej wzruszających momentów wesela i na długo zapada wszystkim w pamięć. Aby uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym, warto poświęcić trochę czasu na wybór upominku dla rodziców. Z uwagi na fakt, że herbatę i słodycze lubi większość z nas to właśnie kosz wypełniony takimi smakołykami może okazać się najlepszym pomysłem. W ofercie marki Czas na Herbatę znaleźć można różnej wielkości zestawy prezentowe, zawierające same herbaciane kompozycje lub też wzbogacone pysznymi, słodkimi dodatkami. Mogą to być czekolady lub różnorodne wariacje na jej temat w postaci bakalii w czekoladzie, chocosticków czy gorącej czekolady. Z takiego prezentu z pewnością ucieszą się wszyscy rodzice Młodej Pary, a smak aromatycznego napoju jeszcze długo  będzie im przypominał niezwykłe momenty z dnia ślubu ich dzieci.

Na koniec warto wspomnieć, że herbaciane zestawy prezentowe doskonale sprawdzą się również jako kompletny upominek dla nowożeńców lub też dodatek do głównego podarunku. Marka Czas na Herbatę zadbała bowiem nawet o takie szczegóły, jak opakowanie, do którego można włożyć kartkę z życzeniami. Będzie to również świetny pomysł na zastąpienie tradycyjnych kwiatów i dyskretne wręczenie Młodej Parze prezentu w postaci gotówki.

Torebeczki z herbatą

Cena: ok. 5-6 zł/szt. (w zależności od rodzaju herbaty)

Rożki z herbatą

Cena: ok. 10-12 zł/szt. (w zależności od rodzaju herbaty)

Kartonik z etykietą „Najpiękniejsze życzenia” + 50g herbaty „Spacer kochanków”

Cena: 12,95 zł/szt.

Mini konfiturka

Cena: 5 zł/szt.

Mini miód

Cena: 5,80 zł/szt.