Kup innowacyjny telewizor i ustrzel płytę z autografem Sławomira

Udostępnij

Dostępny w sieci Max Elektro 54,6-calowy telewizor Manta 55LUN57L o rozdzielczości 3840 x 2160 (UHD) sprawi, że oglądając mecz z udziałem Kamila Grosickiego dojrzycie każdy szczegół. Urządzenie jest wyposażone w głośniki o mocy 2 x 8 W, dzięki czemu w parze z idealnym obrazem idzie również dźwięk w systemie Dolby Digital. Nic więc dziwnego, że poleca go TEN Sławomir, który do zakupu dorzuca płytę ze swoim autografem w prezencie.

Manta 55LUN57L to innowacyjny telewizor dla każdego o przekątnej ekranu 54,6 cali. Matryca urządzenia jest w stanie wyświetlić 16,7 mln kolorów oraz obraz w formacie HD 4K i w rozdzielczości 3840 x 2160. Dzięki temu urządzenie zapewnia najwyższej jakości obraz, również w kinowym formacie 16:9. Cienkie ramki wokół ekranu nie odwracają uwagi od tego co jest na nim wyświetlane.

Za realistyczny i wyrazisty dźwięk przy oglądaniu koncertu, meczu czy filmu odpowiadają dwa głośniki, każdy o mocy 8 W oraz obsługa standardu Dolby Digital. Urządzenie wyposażone jest w szereg interfejsów pozwalających na łatwe podłączenie odtwarzacza DVD, Blu-ray, tunera satelitarnego czy odtwarzacza sieciowego.

Telewizor na mundial

Podłączenie anteny naziemnej umożliwia odbiór cyfrowej telewizji DVB z dostępnych w Polsce multipleksów. Za pomocą złącza VGA lub HDMI można do urządzenia podłączyć także komputer. Smukła konstrukcja o grubości zaledwie 83 mm sprawi, że wiszący na ścianie telewizor bez problemu wkomponuje się w wystrój pomieszczenia.

W sieci Max Elektro telewizor Manta 55LUN57L dostępny jest w cenie 1555 zł. Kupujący ten model może również otrzymać płytę Sławomira z autografem.

O możliwościach tego modelu dowiesz się też z filmu, który sieć Max Elektro nakręciła dla producenta Manta: youtube.com/watch?v=SQ4buhK-On0&t=30s

Więcej informacji o produkcie na stronie maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/telewizor-manta-led-55lun57l,27911.html